Lazer Uygulamaları

En kısa anlatımı ile istenmeyen tüylerden kurtulmanız için kalıcı bir yol sunan güzellik uygulamasıdır.

Güzellik ve estetik merkezlerinde yapılabilen bu uygulamada, kıl kökleri lazer ışığı ile yakılması ve uygulama sonunda bir daha çıkmaması hedeflenir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyona gelişimini tamamlamış herkes gidebilir. Belli çeşitleri olan lazer makinelerinin en yaygın olanı Alexandrite ve Diode lazerdir.

Lazer Epilasyon Hangi Cilt Tipine Uygulanabilir?

Genel olarak bütün cilt tiplerine uygulanabilir. Ancak koyu renk cilde sahip olanlar lazer için daha az şansa sahiplerdir. Çünkü koyu renk sahibi cilt lazer ışığını absorbe ederek etkiyi azaltır. Açık renk cilde sahip olanlar ise oldukça iyi sonuçlar alırlar.

If the cavity isn’t repaired, this cavity will continue to expand—eventually entering into your nerve canal. This can be excruciatingly painful. However, it can also lead to dire problems such as abscess or infection. Replacing old fillings or fixing chipped teeth can also be required. The most important reason to fix your cavity early on is to avoid a painful and costly root canal.

Doloremque nihil sed ratione ipsa molestiae maxime necessitatibus dolorem in, quasi delectus minima tempora! Tempora quo beatae, id temporibus est sint veritatis suscipit ullam ipsa facilis, sunt dignissimos, perferendis placeat, reiciendis quos ad officia mollitia velit explicabo? Illum nobis minus, doloremque tempore animi tenetur, harum sint quas voluptatum neque tempora dolorum laborum nisi suscipit vel nesciunt, fuga eos iusto maiores corrupti quaerat, deserunt modi culpa totam? Iure voluptates esse, laborum quos similique accusamus neque corporis reiciendis saepe.

Nulla, ab quis perferendis tempore natus soluta, saepe, ullam ducimus at dignissimos nihil maiores! Perspiciatis pariatur itaque id sunt perferendis veritatis, adipisci quam voluptatum facilis. Similique saepe aspernatur cumque esse.