Vulvar Beyazlatma

Özellikle esmer kişilerde ve Akdeniz bölgesi insanlarında genital bölge rengi yıllar içinde koyulaşır. Genital bölge derisinin renginin normal ten renginden bir iki ton koyu olması normaldir. Ancak yapılan tüy temizleme işi, örnek olarak sıcak ağda, buranın derisinde hasara neden olur ve rengin giderek koyulaşmasını sağlar.

Karbondioksit lazer ile vulva, perine ve anal bölge derisinin rengini açma uygulaması kliniğimizde yapılmaktadır. Karbondioksit fraksiyonel lazer teknolojisi genital bölge renk açmada çok etkilidir. Uygulama ağrısızdır. Genital beyazlatma uygulaması bir seans yapılmaktadır.  Beyazlatma işlemi sonrası 5 gün kadar pansuman yapmanız tavsiye edilir. 5. günden sonra ilişkiye girebilirsiniz.

Genital estetik cerrahi işlemlerinde  dünya çapındaki en iyi aletlerden olan Karbondioksit lazer ve Rradyofrekans kullanmaktayız. Yapılan genital estetik işlemleri Amerikan standartlarında hijyenik bir ortamda gerçekleşir. Tüm İşlemlerde lokal anestezi uygulamaktayız. Aynı gün yürüyerek evinize gidebilirsiniz.